ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
راه‌حل مشكل دکتر پروتز سینه تهران

راه‌حل مشكل دکتر پروتز سینه تهران

يکشنبه 25 تير 1396
11:04
90: تعداد بازدید

دکتر پروتز سینه تهران یك بیماری مزمن است و مانند هر بیماری مزمن دیگری برای درمان نیاز به فرصت دارد .

علل دکتر پروتز سینه تهران :

الف ) فشارهای درونی , استرس ها و افسردگی

ب ) بیماری هایی از قبیل &# متخصص پروتز سینه ( پر‌كاری تیروئید ) , دیابت ( بیماری قند خون بالا ) , بیماری‌های انگلی , بیماری‌های گوارشی

ج ) خلل تغذیه‌ای ( دریافت كم كالری و کار بسیار )

د ) ژنتیك و ارث

درمان دکتر پروتز سینه تهران :

درمان های دکتر پروتز سینه تهران به دو جور دارویی و رژیم درمانی تقسیم میشوند .

1 - هیچ زمان در معالجه دکتر پروتز سینه تهران خویش از دارو استفاده نكنید , چرا كه دارو طعام وجود ندارد و درهرمورد دارنده عوارضی میباشد ( به استثنای داروهای اشتها آور و تقویتی كه توسط پزشك تجویز می‌شود ) .

2 - در درمان دکتر پروتز سینه تهران خود هیچگاه شتاب نكنید . یادتان باشد كه رعایت رژیم غذایی با ارتقا تدریجی وزن , علاوه بر اینكه برای فرد لاغر قابل تحمل تر است , عوارضی هم نداشته و تقریباً غیر قابل رجوع می باشد ( یعنی وزنی را كه شخص با رژیم به بیش تر كرده است , از دست نخواهد بخشید ) .

چرا لاغر هستم؟

این اولی سؤالی است كه یك فرد لاغر بایستی از خود بپرسد . مشكلاتی چون پركاری تیروئید , اختلالات هورمونی و حزن روحی تأثیر مستقیمی بر غذا میل کردن شخص دارا‌هستند . وجود انگل در روده ها و یا این که بیماری های عفونی دوره ای نیز عارضه ها دیگری برای دکتر پروتز سینه تهران مفرط فرد می باشند .

با شناسایی علت دکتر پروتز سینه تهران , خیلی راحت خیس می توان برای حل این مورد مبادرت كرد . دراین صورت روش معالجه را می‌شناسیم و سختی ها را یكی یكی از سر شیوه بر می‌داریم .

مثالی را برای شما بیان می كنیم تا قضیه روشن خیس شود . مینا در دانشگاهی خارج از شهر خویش علم آموزی می كند كه مجبور است دور از منزل و صرفا باشد . غذای دانش گاه را دوست ندارد و حوصله طعام صحیح كردن نیز ندارد .

اصلاً طاقت خوراک تناول کردن هم ندارد . هر دفعه كه به خانه می رود , مامان از لاغر شن روز به روزش شكایت می كند . خودش هم احساس می كند ریزش موهایش خیلی زیاد شده است . تا اینكه یك روز از ضعف و معده درد شدید به پزشك مراجعه می كند . پزشك داروهای مطلوب برای معالجه التهاب معده را به او می‌دهد و به کارشناس تغذیه ارجاعش می‌دهد .

مشكل مینا تنهایی و دوری از خانواده است . او به كمك مشاور روانشناس راه مناسبی می یابد تا دوستان جدیدی پیدا كند و مشاور تغذیه هم یك برنامه غذایی درست به وی ارائه می‌دهد . مینا بعداز سه ماه تندستی كامل خود را به دست میاورد .

پس بهتر است نخستین عارضه ها دکتر پروتز سینه تهران را پیدا كنیم . گام بعدی , اجرای برنامه غذایی صحیح برای ارتقا وزن است . در‌صورتی‌که حس می كنید كه لاغر میباشید و نیاز دارید چندین كیلو به وزن خود طولانی تر كنید , راه حل این نمی باشد كه صرفا غذاهای مالامال چرب و شیرین مصرف كنید . با چنین شیوه حلی فقط چربی های ذخیره ای بدنتان را ارتقا داده اید .

هم اکنون به ترتیب روند اصولی ارتقا وزن را برایتان بیان می كنیم .


سطح نخستین

با انجام کار های ورزشی و نرمش های منظم , نیاز بدن به انرژی ارتقا می‌یابد و این كار دو فایده دارااست :

1 - اشتها شما به غذا میل کردن اضافه می‌شود و شم كسالت در شما از در بین میرود .

2 - غذایی كه می خورید در بدن شما , صرف ساخته شدن عضله ها می شود خیر تجمع چربی های زائد بدن .

كم تحركی موجب محاسبه ماهیچه‌ها شده و دراین صورت شخص چه بسا بضاعت انجام کار های روزانه مانند بالا و پائین رفتن از پلکان ها را هم نخواهد داشت . به این ترتیب بیش تر كردن چربی به این تن ضعیف هیچ سود ای نخواهد داشت .

یك فرد کهن سال و از پا افتاده , عضله‌ها تحلیل رفته ای دارااست . اما یك فرد کهن سال و چاق با عمل كم و همان ترازو عضله , باید وزنی حدود دو برابر را حمل كند و این وزن مازاد انجام عمل ها را برای او مشكل خواهد كرد .

تراز دوم

ارتقا انرژیِ دریافتی است .

یك زن برنا و سالم روزمره به 2000 كیلو كالری و یك مرد برنا و تندرست به 2200 كیلو كالری انرژی نیاز دارااست . یك برنامه غذایی تأمین كننده 2000 كالری , به شرح تحت است :

صبحانه ساعت7 صبح : 1 استکان شیرپرچرب + 60 گرم غلات صبحانه ویتامینه + 2 قاشق چایخوری عسل كه به شیر و غلات اضافه شود .

ساعت 10 : یك لقمه نان و پنیر كه به اندازه 2 كف دست نان و 30 گرم پنیر ( 1 قوطی كبریت ) و 1 عدد گردو در میان وعده مناسبی فی مابین كار یا زنگ تفریح كلاس خواهد بود .

نهار ساعت 12 :


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پروتز سينه قيمت است. | طراح قالب: آوازک