ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دنیای مختلف دکتر پروتز سینه تهران در مردان و زنان

دنیای مختلف دکتر پروتز سینه تهران در مردان و زنان

يکشنبه 25 تير 1396
11:04
90: تعداد بازدید

متخصصان و کارشناسان تغذیه بر این باورند به دلیل تفاوت تن زنان و مردان , رژیم‌های آنان نیز تفاوت متعددی با یکدیگر دارااست :

* زنان در مقایسه با مردان , در پروسه دکتر پروتز سینه تهران , سریع‌تر ناامید میگردند و رژیم را رها می کنند و مردان از روش‌های ساده‌تر و هدفمندتری برای کاهش وزن به کارگیری می‌نمایند .

* مردان معمولاً رژیم‌های توصیه‌شده از سوی متخصص تغذیه را به راحتی می‌پذیرند و زیرا و چرا نمی کنند , البته زنان جزئیات بیشتری را راجع‌به آن جویا می‌شوند و مصرف نکردن برخی مواد را در رژیم روزانه خود به سختی می‌پذیرند و خواستار انعطاف‌پذیری بیشتر در رژیم توصیه‌شده می‌باشند .به صورت کلی , علاوه بر تفاوت کلی رژیم دکتر پروتز سینه تهران زنان و مردان , اختلاف‌های دیگری هم در‌این در بین موجود است :
کالری مصرفی

در‌حالتی که نگاهی به رژیم غذایی زنان و مردان و کالری مصرفی روزمره آنان بیندازید , شاهد تفاوت‌های شگرفی در این بین خواهید بود . به صورت متوسط , مردان قد بلندتر از زنان می باشند و ماهیچه حجیم‌تری نسبت به زنان دارا‌هستند . یک خانم نسبتا فعال با وزن حدود 54 کیلوگرم , تقریباً به حدود 2000 کالری انرژی در روز نیاز داراست . مقابل , مردی با همین سن و سال و فعالیت یکسان با وزن 77 کیلوگرم , روزانه به حدود 2800 کالری انرژی نیاز دارد ; براین اساس , زنان و مردان طبق نیاز روزمره خویش باید خوراک مصرف نمایند تا به تناسب اندام برسند .

مطالعات نشان می دهد 43 درصد مردان حاضر به پذیرفتن اضافه‌وزن خویش نیستند

و نه تنها نگران دکتر پروتز سینه تهران مخصوصا دکتر پروتز سینه تهران شکمی نیستند , بلکه به آن افتخار می کنند

مواد پرخاصیت مایحتاج تن

مسائل بهداشت و سلامت برای زنان و مردان با یکدیگر متعدد است و از این رو , به صورت جدا رژیم غذایی متفاوتی می بایست داشته باشند تا نیازهای متفاوت بدنشان برآورده شود .

* مثلا , زنان به جهت عادت ماهانه در رژیم روزانه بیش از هر چیز به مصرف آهن نیاز دارا‌هستند و مردان بخش اعظم باید فیبر مصرف کنند ; به این دلیل که خطر پیدایش سرطان‌های روده را در آنان کاهش می دهد .

* زنان اضافه از مردان در معرض ابتلا به پوکی استخوان قرار دارا هستند و از این رو می بایست اندازه کلسیم بیشتری نسبت به مردان مصرف کنند .

* مردان باید در مصرف پروتئین روزمره دقت زیادی داشته باشند و صرفا 15 درصد کالری روزانه آنان باید پروتئین باشد . به عبارتی , از 2800 کالری روزمره مردان , 420 کالری مرتبط با پروتئین‌های مصرفی است . پزشکان توصیه می‌کنند زنان با 2000 کالری روزانه , فقط 300 کالری را از پروتئین تامین نمایند .


* در این در میان , پزشکان فقط مصرف کمتر از 30 درصد چربی را درطول روز توصیه میکنند . در مردان , کمتر از 840 کالری می بایست با چربی مهیا شود که در زنان این مقدار به کمتر از 600 کالری طی روز میرسد .مردان , غذا را تحت عنوان ماده‌ای برای سیر شدن و رهایی از گرسنگی می بینند

و از این رو , کاهش وزن برای آنها زیاد راحت‌تر و سریع‌تر رخداد می‌افتد ولی

زنان از طعام به عنوان راهی برای پاسخ به احساسات خود استفاده می‌کنند

و هنگام خستگی , کسالت یا این که افسردگی اکثر زمان ها به تناول کردن خوراک رو می‌آورند

تفاوت در سبک زندگی

* متخصص ها معتقدند مردان با کسب داده ها بیشتر در باب مواد پرخاصیت و تهیه و تنظیم عادات غذایی طی روز , راحت‌تر از زنان وزن معدود مینمایند و سریع‌تر از زنان به اطلاعات خود عمل می‌کنند . به همین علت نسبت به زنان سریع‌تر وزن معدود مینمایند و در فرآیند دکتر پروتز سینه تهران موفق‌ترند . برای زنان , کاهش وزن بیش تر جنبه احساساتی دارد و اهمیت ظواهر و فشار دور و بری ها و دوستان , تلاش برای کاهش وزن را پیچیده‌تر می کند .

* مردان با تغییر و تحول سبک معاش به راحتی رژیم غذایی را رعایت میکنند , ولی زنان به خصوص خانم‌های خانه‌دار بجهت آشپزی و خرید برای خانه کمتر میتوانند درمقابل وسوسه خوردن مقاومت نمایند . از این رو , دریافت کالری معدود طی روز برای آن ها دشوارتر از مردان است .


برچسب ها: تویوتا ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پروتز سينه قيمت است. | طراح قالب: آوازک